250 світлофорів у Києві можуть працювати під час відключень світла

Автор: Роксана Христич
16:53 07.06

Дві третини світлофорів Києва можуть працювати без резервного живлення під час відключень світла.

250 світлофорів у Києві можуть працювати під час відключень світла Фото: Ілюстативне з інтернету
Світлодіодне освітлення

На сьогодні в столиці  шафами резервного живлення забезпечили більше 250 світлофорів.  Це дозволяє подовжити час їхньої роботи під час відключень світла.

Про це повідомили в ГО «Пасажири Києва» 

За їх даними  вКиєві 750 світлофорів. А це значить, що дві третини світл офорів не можуть працювати без резервного живлення під час відключень світла.

В  КМДА посилаються на вимоги ДБН, які пояснють світлофори відносяться до третьої групи електроприймачів за надійністю електропостачання. Відповідно, світлофори не можна підключити до резервного живлення, бо це не передбачено жодним нормативним документом.

Під час відключень світла безпечне переміщення пішоходів і автівок також регулюють патрульна поліція та коммунальники. Проте, обмежена кількість технічних ресурсів і нарядів патрульної поліції на сьогодні немає змоги забезпечити регулювання одночасно всіх світлофорних об’єктів під час стабілізаційних відключень.

Поки що водіїв закликають зменшувати кількість у темну пору добу, сповільнюватися при під’їзді до перехресть, навіть якщо їдуть по головній, а перед будь-якими маневрами переконуватися, що вас помітили і зреагували.

В ГО «Пасажири Києва» кажуть, що вже звернулися до Київради з проханням внести зміни в програми та бюджет, щоби перерозподілити видатки на користь дообладнання більшості світлофорів резервним живленням.

 

Великий Київ у Google News

підписатися