25-29 жовтня для столичної молоді триватиме безкоштовний онлайн курс «Юридична грамотність»

15:47 19.10

Із 25 до 29 жовтня в Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайн курс «Юридична грамотність». Учасники зможуть більше дізнатися про захист своїх прав та про те, як саме потрібно діяти в разі їхнього порушення.

25-29 жовтня для столичної молоді триватиме безкоштовний онлайн курс «Юридична грамотність»

Про це повідомляє мерія. 

Окрім цього, молодь отримає фахові поради щодо оформлення трудових відносин на фрілансі та дізнається, як краще поводитися у конфліктних ситуаціях із роботодавцем. Для тих учасників, які планують займатися бізнесом та розвивати власну справу, передбачений окремий тематичний розділ про реєстрацію ФОП або ТОВ, оподаткування та нюанси, пов’язані з правами споживачів.

Після завершення двох блоків курсу (другий блок проходитиме 15-19 листопада) учасники зможуть отримати сертифікат про проходження курсу «Юридична грамотність».

Програма курсу складатиметься із 3 частин:

  1. Права, обов’язки та захист (податки, договори, авторське та інтелектуальне право, захист честі в соцмережах). Спікерка – Світлана Михайлик, адвокатка Адвокатського об’єднання «Курчин і партнери».
  2. Трудові права та договірні відносини (плюси офіційного працевлаштування, оформлення трудових відносин на фрілансі, захист від неадекватних дій роботодавця). Спікер – Дмитро Мельник, партнер у юридичній компанії Arzinger.
  3. Маю право на бізнес (реєстрація бізнесу, оподаткування бізнесу, вибір системи оподаткування та подання звітності; права споживачів у сфері фінансових послуг). Спікерка – Світлана Мороз, адвокатка, керуюча партнерка юридичної компанії Dictum, партнерка в консалтинговому агентстві FranchPack.

«Поняття «юридична грамотність» вже давно не сприймають як щось далеке та актуальне лише для тих, хто пов’язав своє життя з юридичною сферою. Тому наш курс допоможе столичній молоді безкоштовно отримати базові знання з правової грамотності і дозволить почуватися впевнено як у повсякденному житті, так і на роботі», – сказала кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі Аліна Качукова.

Великий Київ у Google News

підписатися