200 м під землею за місяць. Новий етап будівництва метро на Виноградар

14:38 07.08.2020

Вже через два тижні столичні метробудівці приступлять до важливого етапу – початку розробки тунелю між станціями “Сирець” та “Мостицька”. Наразі триває налаштування тунелепрохідницького щита під контролем представників заводу-виробника, що прибули до Києва контролювати роботи з його налаштування. Саме їх затримка вплинула на графік будівництва, але роботи прискорять і завершать у срок.

200 м під землею за місяць. Новий етап будівництва метро на Виноградар

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Також мер показав відео з будівельного майданчика біля майбутньої станції «Мостицька».

Він зазначив, що німецькі фахівці – представники заводу-виробника тунелепрохідницького щита прибули до Києва контролювати роботи з його налаштування.

Орієнтовно через 2 тижні вже мають розпочати роботи з розробки тунелю між станціями “Мостицька” та “Сирець”, – уточнив мер.

За його словами, через карантинні обмеження представники заводу-виробника не могли приїхати до України раніше, тому це трохи вплинуло на графік робіт. Утім, підрядник – “Київметробуд” – обіцяє, що це не призведе до значних затримок будівництва, і вони готові прискорити виконання робіт.

За місяць тунелепрохідницький комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І десь за півроку прокладе один із тунелів.

Роботи з будівництва метро на Виноградар тривають. Місто тримає на контролі цей важливий проект. Фінансує його в повному обсязі. І ми робимо все, щоб наприкінці наступного року відкрити дві нових станції метро”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж 

метро виноградар кличко
Нагадаємо, раніше мер показав, як будівельники готуються до прокладання нового тунелю метро на Виноградар, і запевнив, що у столиці робиться все для того, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...