2 млн грн збитків місту. Підприємець піде під суд за “схеми” з орендою комплексу у парку “Нивки”

16:24 13.10

Орендаря столичного парку “Нивки” судитимуть за нанесення місту збитків у 2 млн грн. Договір оренди на майно, на якому він наживався, розірвали. Йому загрожує покарання у вигляді штрафу від 4 тисяч до 6 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

2 млн грн збитків місту. Підприємець піде під суд за “схеми” з орендою комплексу у парку “Нивки”

Як повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури, досудовим розслідуванням за ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) встановлено, що між Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією та товариством, очолюваним обвинуваченим, був укладений договір оренди частини цілісного майнового комплексу “Парк Нивки”.

Однак після укладення вказаного договору орендар передав отримане майно у суборенду іншому товариству за вищою платою, але не перераховував місту, що є власником майна, грошову різницю, чим завдав бюджету матеріальні збитки на суму близько 2 млн гривень.

Обвинувальний акт стосовно посадовця скеровано на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва.

Вищевказаний договір з товариством розірвано, майновий комплекс парку повернуто територіальній громаді.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від чотирьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: Не для продажу. Прокуратура вимагає скасувати право оренди землі в Нацмузеї архітектури та побуту

Нагадаємо, суд зобов’язав забудовника знести багатоповерхівку на Солом’янці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...