180 українців застрягли в Занзібарі – що відомо

12:03 15.02

180 українських туристів застрягли на острові Занзібар (Танзанія) через поломку літака.

180 українців застрягли в Занзібарі – що відомо Фото: Олексій Беспалов

Про це повідомив спікер Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко. 

“Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. Зламався літак”, – написав він в Twitter.

Міністерство та посольство працюють з туроператором, щоб той забезпечив українців належними умовами перебування на час затримки та щоб люди якнайшвидше повернулись додому.             

Один із пасажирів рейсу Антон Ткачов пише, що рейс PQ 1972 «Занзібар — Анталія — Київ» переносять третій день поспіль. За його словами, вилетіти мали ще вдень 13 лютого, пасажирів посадили на автобус до літака, але потім він розвернувся і людей висадили. Згодом людей розселили по різних готелях. 

Водночас, деяким пасажирам доводилось ночувати на вулиці.

“Ми спочатку ночували на вулиці, спали на траві, а потім групу пасажирів, в якій я був, заселили у жахливий готель у небезпечному районі Занзібар Сіті поруч із місцевим клубом та борделем”, – розповідає інший пасажир Олексій Беспалов.

У свою чергу, на сайті туроператора JoinUp зазначили, що затримка рейсу 13 лютого сталася через виробничі причини. Туристів розселили в готелі, але через попит на курортний напрямок є проблеми з вільними місцями. Туроператор та авіакомпанія продовжують працювати над поверненням туристів. Про час вильоту повідомлять додатково.

 

Великий Київ у Google News

підписатися