16,5 замість 40 000. Державному ветеринарному лікарю повідомлено про підозру

16:04 21.10

Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва в межах кримінального провадження щодо постачання неякісних продуктів харчування для військовослужбовців повідомлено про підозру державному ветеринарному лікарю та працівнику підприємства-виробника цієї продукції.

16,5 замість 40 000. Державному ветеринарному лікарю повідомлено про підозру

Про це повідомляє Київська міська прокуратура. 

Згідно з матеріалами слідства, у 2021 році за результатами тендерних процедур фізичною особою-підприємцем здійснено поставку до військових частин 16 550 кг замороженої яловичої печінки для харчування військовослужбовців.

При цьому виробник харчового продукту задекларував можливість виготовлення 40 000 кг даної продукції за один день на власних потужностях.

Проте в ході проведення заходів державного контролю Держпродспоживслужби встановлено, що у виробника відсутні виробничі потужності для виготовлення такої кількості печінки. При огляді блоків зазначеної продукції встановлено, що продукт надходить в герметичній поліетиленовій упаковці у картонних ящиках. На всіх поліетиленових упаковках виявлено механічні пошкодження. Етикетки на ящиках та супровідних документах не відповідають вимогам законодавства. Походження вказаної продукції невідоме.

При цьому вся поставлена партія продукції містить позначку придатності «Держветнагляд».

Слідством встановлено, що державний ветеринарний лікар, достовірно знаючи про неможливість виготовлення виробником партії печінки яловичої замороженої в кількості 40 000 кг, не провівши передзабійний ветеринарний огляд тварин та не оглядаючи виготовлену продукцію, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо посвідчення її якості та придатності.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у столиці розслідують розкрадання коштів під час благоустрою Андріївського узвозу. 

Великий Київ у Google News

підписатися