32-га смуга для громадського транспорту запрацювала в Києві – де саме

Автор: Вася Петров
11:54 02.08

Цими вихідними на Харківському шосе від Дарницької площі до вулиці Привокзальної «запрацювала» смуга для руху громадського транспорту. Довжина смуги – 3 км в обидва напрямки.

32-га смуга для громадського транспорту запрацювала в Києві – де саме

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

Харківське шосе стало 32-ою локацією, де у Києві громадський транспорт отримав свою смугу.

Завдяки запровадженню виділеної смуги для руху транспортних засобів на Харківському шосе з’єднуються 3 лівобережні райони столиці – Деснянський, Дніпровський і Дарницький та правий берег столиці. Відтепер громадський транспорт матиме перевагу у русі на ключових магістралях лівобережних районів”,

– сказав Олександр Густєлєв.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації звернув увагу, що влаштування виділеної смуги для руху громадського транспорту на Харківському шосе також є реалізацією міської ініціативи зі збору пропозицій від киян щодо підвищення безпеки руху та покращення транспортної інфраструктури столиці, яка стартувала 8 липня.

Так, за останні 3 тижні на адресу Департаменту транспортної інфраструктури столиці надійшло декілька звернень від громадян з проханням запровадити виділену смугу громадського транспорту саме на Харківському шосе.

Нагадаємо, в червні смуга для громадського транспорту запрацювала на просп. Гагаріна.

Великий Київ у Google News

підписатися