14 вересня відбудеться заключне засідання апеляційного суду по Святогору

Автор: Любава Лисичкіна
17:45 11.09

Нагадаємо, у січні цього року суд першої інстанції фактично виправдав догхантера, не побачивши у його діях порушень закону.

14 вересня відбудеться заключне засідання апеляційного суду по Святогору

Як повідомляє “День”, 14 вересня Київський апеляційний суд проведе заключне засідання у справі Олексія Святогора.

Олексія Святогора обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтю 300 Кримінального кодексу. Це виготовлення відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості з метою її розповсюдження.

Крім пропаганди жорстокого поводження з тваринами, зооспільнота звинувачує Олексія Святогора у вбивствах безпритульних звірів. Догхантер вважає, що саме їхнє фізичне винищення – це найкращий спосіб навести лад із міськими нічийними та домашніми тваринами.

«Вся Україна досі шокована попереднім рішенням суду, – зазначає Владислава Стефанова, яка із 2016 року долучена до справи проти Святогора як потерпіла. – Не може так бути, щоб людина, яка 15 років ходила на ефіри та пропагувала вбивство тварин, і сама вбивала тварин, лишилася без покарання. Дві експертизи підтвердили його пропаганду. У нас є надія, що все ж таки він буде покараний за свої вчинки».

На справедливе рішення суду чекають також і провідні зооорганізації.

Зазначимо,   Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Відомо, що за суддею, що виправдала живодера Святогора, тягнеться “шлейф” сумнівних рішень.

Київська міська прокуратура подала апеляційне оскарження виправдовульного вироку відносно Олексія Святогора, відомого догхантера та вбивці тварин.

Великий Київ у Google News

підписатися