14 млн грн. Така вартість демонтажу пошкодженого вибухом будинку на Позняках

18:50 16.09.2020

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «ЗЗБК №1» про демонтаж пошкодженого вибухом будинку на Позняках. Вартість демонтажу – 14,29 млн грн.

14 млн грн. Така вартість демонтажу пошкодженого вибухом будинку на Позняках

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему Prozorro.

Зазначається, що до кінця 2020 року фірма виконає підготовку будівельного майданчику на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру у житловому будинку №1/5 на вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва.

Спершу виготовлять каркас і підсилять ним будівлю, потім демонтують ліфти, внутрішні сантехнічні мережі, опалення, електроосвітлення, електрообладнання, газопостачання та власне будівлю, а також виконають земляні роботи, вивезуть і утилізують сміття.

Роботи закупили за скороченою переговорною процедурою через виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. 

Підготовчі роботи стартують вже 18 вересня.

Нагадаємо, вранці 21 червня стався потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Момент вибуху у будинку на Позняках потрапив на відео.

Зеленський передав постраждалим ключі від нових квартир, щоправда, потрапити туди вони не могли.

Великий Київ у Google News

підписатися