1:2. Україна “розірвала” Фінляндію в кваліфікації до ЧС

Автор: Тетяна Сененко
22:33 09.10.2021

Збірна України в рамках кваліфікації до чемпіонату світу-2022 грала в гостях з Фінляндією. Матч завершився перемогою команди Олександра Петракова з рахунком 2:1.

Вже в дебюті поєдинку Андрій Ярмоленко відкрив рахунок. Лідер “жовто-синіх” зі своєї неробочої правої ноги влучив прямісінько у кут воріт з двадцяти метрів.

Фінляндія відновила паритет на 29-й хвилині. В карному майданчику українців почалася метушня, Микола Матвієнко хотів вибити подалі м’яча, але влучив у Теему Пуккі. Через прикрий рикошет м’яч опинився у сітці воріт Андрія П’ятова. Але через 5 хвилин Віктор Циганков відпасував на Романа Яремчука, а той розстріляв ворота суперника.

В другому таймі фіни виглядали агресивними і мали нагоди зрівняти рахунок. Найкращий момент був у Араюурі, але той в пусті ворота не потрапив після того, як м’яч відскочив до нього на добивання.

У підсумку українці дотерпіли до фінального свистка та відсвяткували довгоочікувану першу перемогу в поточному відбірковому циклі.

Для Петракова це перша перемога на посту тренера збірної. До цього у нього були три нічиї.

Нагадаємо, у юних киян із соціально незахищених родин з’явилось більше шансів втілити свої мрії про великий футбол. У столиці почала роботу соціально-спортивна школа для дітей із соціально незахищених родин від фонду “Реал Мадрид”.