12 тисяч капонірів та безліч бліндажів: у яких норах жили 15 тисяч загарбників під Києвом (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
23:30 18.06

У Бучанському районі окупанти мов кроти в березні перекопали весь ліс, ховаючись від української артилерії.

12 тисяч капонірів та безліч бліндажів: у яких норах жили 15 тисяч загарбників під Києвом (ФОТО)

Бійці показали, у яких норах жили 15 тисяч загарбників та розповіли, що будуть робити з ворожими фортифікаційними спорудами, пише “Вечірній Київ“.

У ході наступу на Київ, ворог протягом березня створив у Бучанському районі величезний укріплений район, а саме близько 12 тисяч капонірів для техніки та безліч бліндажів для особового складу. Загалом ці фортифікаційні споруди тягнуться українськими лісами на понад 100 кілометрів. Загарбники перекопали десятки гектарів лісу. Тягнули з собою інженерну техніку, зокрема бульдозера, екскаватори. Але ЗСУ накрили артилерійським вогнем склад їхніх боєприпасів, колони з паливом і зрештою змусили ворога відступити. 

Біля ворожих окопів досі можна побачити ящики для снарядів, упаковки від сухпайків «Военторга», російські консерви, а також порожні бляшанки з-під поцуплених в українських крамницях паштетів, м’яса та риби. 

У лісі базувалися кілька підрозділів із бурятії, чечні та підмосков’я. Останні, до речі, залишили по собі менше сміття. 

Наразі окупантські нори знищують, а територію їхнього перебування продовжують розміновувати. Зазначається, що ворог, ймовірно, намагатиметься проводити певні бойові дії на Київщині, знову прорватися з території білорусі. Тому бійці прочісують ліси та знищують оборонні споруди, щоб окупанти не змогли знову їх використати проти українців. У 14 населених пунктах уже знищили до двох тисяч капонірів.

Нагадаємо, три ракети зруйнували нафтобазу на Дніпропетровщині.

Великий Київ у Google News

підписатися