11-річна чемпіонка світу знову зібрала гроші для ЗСУ на турнірі з шашок в Києві

Автор: Марія Супрун
17:19 17.09.2022

У Голосіївському районі відбувся відкритий волонтерський турнір із гри у шашки за участю 11-річної чемпіонки Києва та світу Валерії Єжової. Це уже другий такий захід у громадських просторах VcentriHUB.

11-річна чемпіонка світу знову зібрала гроші для ЗСУ на турнірі з шашок в Києві
оренда квартири Київ

Як повідомляє КМДА, мета заходу – дати можливість всім охочим пограти з чемпіонкою світу в шашки, популяризуючи цей вид спорту, та одночасно допомогти українським військовим – кожен, хто програє, сплачує благодійний внесок, який буде перенаправлено на потреби ЗСУ.

Цього разу пограти з юною волонтеркою прийшли кілька десятків містян, наймолодшому учаснику турніру було лише 6 років. Валерія грала із сімома опонентами одночасно, чимало малечі робили кілька спроб відігратися у чемпіонки. За дві години волонтерського турніру рахунок на підтримку української армії поповнився на вісім тисяч гривень. Загалом завдяки своїй майстерності Валерія Єжова уже назбирала для ЗСУ –  понад 120 тисяч гривень.

Раніше, під час волонтерського турніру в Оболонському хабі, який відбувся минулого місяця, Валерія Єжова зібрала сім тисяч гривень. Ці кошти перейшли на рахунок благодійного фонду спеціально для підтримки українських захисників.

Валерія Єжова – багаторазова чемпіонка з гри у шашки. Чотири роки тому вона записалася до шкільного гуртка з гри в шашки, а потім почала удосконалювати вміння у Київському палаці для дітей і юнацтва. Дівчинка стрімко опанувала настільну гру та почала виборювати медалі й кубки. У її доробку – понад 40 медалей, більше ніж сто дипломів, трофеї з чемпіонства Києва, Європи та навіть світу.

Великий Київ у Google News

підписатися