100 тисяч людей і один сквер: мешканці Теремків хочуть врятувати парк

Автор: Любава Лисичкіна
19:27 02.07

З волі забудовників, чиновників та адміністрації міста, парк “Теремки” може перетворитись в черговий бетоний ЖК, який вщент знищить каскад озер та погіршить екологічну ситуацію в мікрорайоні.

100 тисяч людей і один сквер: мешканці Теремків хочуть врятувати парк

Про це ідеться у петиції №10668. 

 Автор звернення Леонід Репецький наголошує на тому, що для теремківців та мешканців прилеглих ЖК, парк “Теремки” разом із трьома ставками є єдиною зоною відпочинку для майже 100-тисячного мікрорайону.

Ідеться про те, що з гідно із проектними рішеннями забудовника, на території   зеленої зони планується побудова 6-ти 25-типоверхових висоток, без належної соціальної та транспортної інфраструктури.

“Ця неймовірна місцевість, яка згідно із діючим Генеральним планом міста Києва була зарезервована під створення об’єкту природо-заповідного фонду, з волі забудовників, чиновників та адміністрації міста, може перетворитись в черговий бетоний ЖК, який вщент знищить каскад озер та погіршить екологічну ситуацію в мікрорайоні”, – зазначає у вимозі киянин.

У Київради просять:

  • розірвати Договір оренди земельної ділянки площею 8.22 га;
  • передати на баланс КП “Київзеленбуд” Департаменту екології та природних ресурсів КМДА територію зелених насаджень   для створення парку для відпочинку та надання цій території відповідного природоохоронного статусу;
  • передати на баланс КП “Плесо” Департаменту екології та природних ресурсів КМДА ставки;
  •  анулювати містобудівну та дозвільну документацію, видану ТОВ “Ліко холдінг” для забудови території рекреації та зелених насаджень.

За неповний день петицію підписали 984 особи.

До слова, надсучасний заклад професійної освіти створюють в столиці – кого готуватимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися