10 медалей привезли спортсменки Київщини з Всесвітніх учнівських спортивних ігор

16:02 21.09.2021

У Белграді в Сербії завершилися перші Всесвітні учнівські спортивні ігри – ISF U15 World School Sport Games 2021, які відбувалися з 11 по 19 вересня. До складу збірної команди України увійшов 21 представник Київської області з шести видів спорту – боротьба вільна та греко-римська, волейбол, легка атлетика, тхеквондо.

оренда квартири Київ

Про це повідомляє управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

“В результаті спортсмени з Київщини здобули 10 медалей, серед яких шість золотих та чотири срібні нагороди”, – повідомляє начальник Київського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Ільченко.

Зокрема, команда вихованок Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» перемогла у змаганнях з волейболу серед дівчат, виборовши титул чемпіонок світу.

Вихованки Броварського спортивного фахового коледжу здобули два золота та срібло з легкої атлетики – Вероніка Пензарева стала володаркою двох золотих медалей, а Андрій Шимчук – срібної.

Також маємо золото та срібло в греко-римській боротьбі, які вибороли учні Крюківщинської ЗОШ 1-3 ступенів. Так, Микола Левченко виборов золото у ваговій категорії 38 кг, а Владислав Покотило –  срібло у 57 кг.

Також найвищі сходинки п’єдесталу пошани посіли борчині, вихованки Обухівської ДЮСШ, учениці Академічного ліцею №1 міста Українка Влада Попова у ваговій категорії 36 кг та Євгенія Друзенко у ваговій категорії 39 кг.

У змаганнях з тхеквондо, де збірна України посіла перше загальнокомандне місце, маємо два срібла. У ваговій категорії 57 кг виборов медаль Денис Павлюков, учень Петропавлівського ліцею №1, а у ваговій категорії 61 кг – Артем Балака, учень Ірпінського ліцею №3.